Jdi na obsah Jdi na menu
 


rok 2011 - druhé pololetí

2. 1. 2012

29.12.2011

První fotky z krásných Vánoc najdete zde . Děkujeme všem za milé gratulace k naší Ennince a nadále si vážíme velké přízně, kterou nám věnujete !!

img_0485.jpg

 

25.-26.12 2011

Probíhá u nás období socializace, tudíž se u nás střídají návštěvy a také vyjíždíme na návštěvy my sami. Doma probíhá vše v nejlepší pohodě, pracujeme na venčení jen venku, za plné asistence Dantíka, který Ennie úžasně chrání, doprovází po zahradě a hlídá jí před kočičkami, které jsou samozřejmě na ní také zvědavé. Dnes s námi vyjela i 100km daleko a cesta autem proběhla více než skvěle, Ennie ulehla vedle paničky na deku a začala chrupat, vzbudila se až na místě. Přivítala se s dalšími lidičkami, okoukla králíky i hafana babičky a dědy  a pak si dala šlofíka na terase v domě. 

 

24.12.2011

Štědrý večer nastal, překvapení přichystal.....

Prožili jsme krásný štědrovečerní čas, výborný kapr i salát, milé a úžasné dárky a naše chlupatá zlatíčka nezůstali ochuzeni o Ježíška. Takže krom toho, že se suprově zžívají, což je Ježíšek pro nás človíčky, tak mají každý své hračky a už jsou plně v jejich režii.  

23.12.2011

HAF..štěkám do světa novinu, že jsem já NEFERTITI ENNIE BARTE PRIM dnes opustila rodnou rovinu, a přijala jsem novou rodinu,čekal tady na mě plaváček,viděl, že jsem nováček, tak byl na mě miláček. Celá moje smečka, je pro mě výborná hračka. Nyní mám svůj pelíšek a jsem pro všechny Ježíšek.

 

dsc_7847.jpg

 

11.-22.12 2011 adventní čas

Během adventního času jsme doma prováděli plno úkonů, které k Vánocům patří, tudíž jsme neměli moc čas na aktualizaci. Nejdůležitějším úkolem však bylo, během naší domácí rodinné rady, rozhodnout, jestli se naše psí smečka bude rozrůstat o dalšího člena. Po zvážení všech pro a proti to dopadlo následovně...

Bylo rozhodnuto, že toužíme rozšiřovat chov hovawartů a jelikož CHS jsme již dostali, chyběla nám k naplnění tohoto přání jediná náležitost...fenečka !   

10.12.2011

Dnes jsme s Dantíkem vyrazili na Vánoční závod CHS Seahawk do Letňan. Jelikož jsme se na cvičák nedostali drahnou dobu, museli jsme si oprášit trochu poslušnost a vyrazit mezi bezva lidičky. Naše odvaha nastoupit do kategorie ZVV1 - poslušnost se ukázala jako velká, nicméně Dantík mi udělal radost, jak si závod užil, občas se něco nepovedlo, něco naopak ano a dostali jsme za naše snažení 73 bodů (z toho 3x za 10, ale taky 2x za 0 ). Jelikož jsme byli mezi elitou hovawartího i jiného psího národa, skončili jsme na posledním místě. Potěšili nás pořadatelé krásnými cenami i cenou útěchy, kterou byl výborný šampus, takže jsme se mohli v klidu vrátit domů :-) Děkujeme všem za krásný bezva den !

Více smajlíků ke stažení

 8.12.2011

 

 Dnes jsem si na poště vyzvedla opožděný dárek k narozeninám.........máme chovatelskou stanici...jupíííí !! Na ČMKU nám uznali název chovatelské stanice

EDMONTES 
Máme všichni velkou radost !
Pokud někoho zajímá, jak jsme k takovému názvu přišli, tak vysvětlím....Dantes se jmenuje podle hraběte Monte Christa - Edmont Dantes = EDMONTES :-)

 

img_1368.jpg

25.11.2011

Život je holt už takový, jednou je hůř, pak zase líp...dnes jsem ve schránce našla velkou obálku, která skrývala to, na co jsme nedočkavě čekali...

DANTES GORA MONTE oficiálně užívá titul

NĚMECKÝ ŠAMPION - DEUTSCHER CHAMPION VDH

 

img_0397.jpg

...hurááááá máme obrovskou radost, Dantík je už trojnásobný šampion a jeden Grandšampion !!!! Děkujeme všem co nám fandí a podporují nás, strašně si toho vážíme.....ale prvořadě děkuji Dantíkovi a celé mé rodině, bez kterých by to všechno nebylo :-)

  

24.11.2011

Bára s Aishou (CHS Alisante)  nám oznámily, že se bohužel nepodařilo to, co jsme si všichni přáli, aby Aishinka zabřezla. Je nám to líto, ale příroda se holt rozhodla jinak.

19.11.2011

Dnes Crosby Kesidy složil ve svých dvou letech již 4 zkoušku, tentokrát BH a pan rozhodčí nešetřil chválou i body. Máme obrovskou radost a moc gratulujeme Crosbíčkovi i jeho šikovným páníčkům - Mirce a Standovi - ke zdolání další výcvikové mety. Jsme na Vás pyšní.

100_1919-1-.jpg

 

18.11.2011

Více smajlíků ke staženíDNES SLAVÍ NAŠI "KLABZUBÁCI - VRH C KESIDY" SVÉ KRÁSNÉ 2. NAROZENINY....PŘEJEME JIM VŠEM ZDRAVÍČKO, LÁSKU A POHODU V KRUHU SVÉ RODINY A PLNO ZÁŽITKŮ A ÚSPĚCHŮ V CELÉM JEJICH PSÍM ŽIVOTĚ !!!! MÁME VÁS VŠECHNY MOOOC RÁDI !!!

Pokud budou jejich páníčci tak hodní, prosíme tímto o jejich aktuální fotografie, které si vložíme do naší fotogalerie...děkujeme !!!!

 Více smajlíků ke stažení

14.11.2011

CAILINKA OPĚT BODUJE !!!

Dceruška Dantíka Cailin Sun Kesidy se v sobotu zúčastnila Závodu o pohár BHKV ve Zruči a v kategorii ZZO se umístila s 57 body na krásném 2. místě !!! Máme z toho obrovskou radost, Evě i Cailince moooc gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci HW !! Půjčili jsme si pár fotek ze závodu a také z nácviku obran !

cimg4407-1-.jpg

 

Dnes jsme dostali informaci od Báry a Aishy (CHS Alisante), že se příští týden chystají na ultrazvuk, takže naše nervové rozpoložení, jak to dopadne, bude ještě týden trvat.

12.11.2011

Byla jsem se podívat na Mistrovství republiky HW ve výkonu, které se konalo v sobotu v ZKO Letňany. Setkání milých lidí, podařená akce a pěkné výkony soutěžících - to vše přispělo k mému dobře strávenému dni. Všem moc gratuluji k jejich výkonům !  

9.11.2011

Dnes jsem Dantesovi Gora Monte vyzvedla na ČMKU jeho krásný titul GRANDŠAMPION ČESKÉ REPUBLIKY

dant_grand_uprava_adresy_.jpg

MÁME OBROVSKOU RADOST A DĚKUJEME NAŠEMU MILÁČKOVI, ŽE NÁM TUTO RADOST DOPŘÁL !!!  

 

6.11.2011

MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ - PRAHA

Dnes jsme vyrazili na naší letošní poslední výstavu  a jak se dařilo ? Dantík si vyběhal ve třídě šampiónů ocenění VÝBORNÝ 1 , CAC, Res. CACIB.

Máme opravdu velkou radost, neboť jsme tímto posledním CACem splnili všechny podmínky pro udělení titulu GRANDŠAMPIÓN ČR.

V mezitřídě nás reprezentovala i dcerka Dantíka Cailin Sun Kesidy a vyběhala si krásné ocenění Výborná 4....moc gratulujeme a děkujeme za společné fotografování !!

foto z výstavy, bohužel hala a náš foťák to není ta správná dvojka, prosíme o pochopení

 

img_0389.jpg

25.10.2011

SVATBA

 AISHA HALI GALI    A    DANTES GORA MONTE

oznamují,

že se dnes oddávali svatebním radovánkám a nyní se jejich paničky budou modlit a meditovat nad tím, aby bylo plno chlupatých následků. Děkujeme všem, kdo nám budou držet palečky !!!

svatebni-fotografie.jpg

 

16.10.2011

Byla neděle, venku slunečno, mrazivo a zazvonil mi mobil....došla sms

píše mi Eva od Cailinky,že .....

CAILIN SUN KESIDY vykonala zkoušku  FPr 1 !!!!!

Hurááááá, máme neskutečnou radost a oběma moooc gratulujeme !!!!

Více smajlíků ke staženípro Cailinku

26.9.2011

Založili jsme sekci "Potomci" s důležitými údaji (DKK/DLK) a úspěchy - zkoušky a výstavy. Podívejte,máme z takových šikovných "Klabzubáků" velkou radost !

24.9.2011 - 25.9.2011

Tento víkend byl plně ve znamení hovawartů.

V sobotu jsem si vyzkoušela "druhou stranu mince" a stala jsem se na Klubové výstavě hovawartů v Kroměříži vedoucí kruhu u fen. Společně s paní rozhodčí Gabriela Stastny z Rakouska, tlumočnicí Terezou Hladkou a zapisovatelkou se nám doufám povedlo splnit všechny povinnosti a radosti vyplývající z tohoto postavení. Pro mne to byla milá zkušenost, načerpala jsem plno informací, zážitků a všem účastníkům přeji jejich vítězství a ocenění. Více smajlíků ke stažení

V neděli jsem měla na starosti opět bonitace a svod mladých. Počasí nám přálo mírou vrchovatou, povahový test proběhl v naprosté pohodě, účastníci svodu měli šanci vše vidět na vlastní oči a doufám,že toho v budoucnu využijí. Na bonitace nastoupilo 5 psů a 14 fen, na svod 29 účastníků. Všem se dařilo a povedlo se je uchovnit a svést. Děkujeme všem za pomoc při zařizování této akce.

 Při zpáteční cestě z Kroměříže mi přišla krásná sms zpráva.....Panička Eva "naší" Cailin Sun Kesidy prozradila krásné info.....na srazu CHS Kesidy na Živohošti se podařilo složit...

Více smajlíků ke stažení 

CAILIN SUN KESIDY ...zkouška ZPU 1 na Výborně

CROSBY KESIDY ...... zkouška ZPU 1 na Dobře  

Máme neskutečnou radost ze šikovných Klabzubáků a moooc jim

G R A T U L U J E M E !!!!!! Více smajlíků ke stažení

cimg4065-2-.jpg

Zleva: Casper Cale Kesidy, Cailin Sun Kesidy,Crosby Kesidy

 

cimg4014-1-.jpg

Crazy Lady Kesidy 

19.9.2011

Děkuji všem za krásná přáníčka k mým kulatým narozeninám, všechny mne moc potěšily a náležitě jsem vše oslavila na rodinné narozeninové párty.

V sobotu se u nás jedlo,pilo,hodovalo a dobře se mělo. Manžel mi na mé přání ugriloval  vepřovou kýtu, dostala jsem plno krásných dárků, šampíček a abych dodržela pejskařskou etiketu...dostala jsem od manžela do ruky žádost o založení chovatelské stanice,jupííííí !! Nyní si počkám, až mi to ofiko schválí na ČMKU a FCI a pak se s Vámi o tu velkou radost podělím. Dantík byl pro všechny příjemným uvítacím hafíkem, se všemi se pomazlil a náležitě si užíval jejich pozornosti. Když vše "ošéfoval" spokojeně ulehnul pod slavnostní tabuli  

img_0038.jpg

 

18.9.2011

CAILIN SUN KESIDY - obrovský úspěch na NVP v Brně.....

Výborná 1 CAC a ve 22.měs. získala i Národního vítěze !!

Posíláme obrovské gratulace k mega úspěchu a jsme na Vás náležitě pyšní !!!

Díky za skvělou reprezentaci !

30.8.2011

Přidali jsme do sekce Výstavy slibovanou reportáž z Lipska.

28.8.2011

Náš dnešní úspěch...

XX.Mezinárodní výstava Mladá Boleslav

třída šampionů

Výborný 1 CAC, CACIB, BOB

v závěrečných bojích s ostatními BOBy v II. FCI skupině vybráni do užšího výběru...náš nejlepší úspěch....bohužel na bednu to nevyšlo, ale bylo to o fous

fotoreportáž

img_0001.jpg 

Další velkou radostí byla účast Dantíkova synka Crosbyho Kesidy. Ač to dnes vyšlo na VD, udělali jste nám velkou radost svou účastí a pomuchlování Crosbíka bylo nad všechny známky při výstavě. Děkujeme !!!

 

img_9838.jpg

Moooc gratulujeme i naší kamarádce Báře s její Aishou Hali Gali, kterým se dnes v silné konkurenci podařilo získat V 1 CAC a jejich první CACIB !!!!

 

img_0003.jpg

Gratulujeme všem kamarádům a známým, které jsme dnes potkali !!

23.8.2011

Další úžasnou zprávou, která nás dnes zastihla je, že

 dnes je u nás velká sláva!!!

Crazy Lady Kesidy 

   DKK   A (0/0)   DLK A (0/0)       

jupííííí...máme obrovskou radost ze zdravých nožiček a loktů naší plavé dcerky Crazynky zvané Jiskra !!!! 

 

Více smajlíků ke stažení

20.8.2011 - 21.8.2011

Víkend v Lipsku..

NVP a MVP v Lipsku byla pro nás velice úspěšná....

po oba dva dny jsme získali s Dantesem Gora Monte ve třídě šampionů ocenění Výborný 1 CAC !!

Splnili jsme tak všechny podmínky pro udělení titulu

Německý šampion - Dt.Ch. VDH,

o kterého v nejbližších dnech zažádáme. Máme obrovskou radost, padlo už nejedno šampíčko a děkujeme všem kamarádům, co nám drželi palce za podporu !!!

Fotky 

Reportáž přidáme zítra !

img_9722.jpg

 

19.8.2011

Cerberus Kesidy (zvaný Ali) se ve Finsku zúčastnil výstavy a byl oceněn krásnou známkou Výborný...GRATULUJEME !!!!!

14.8.2011

 CROSBY KESIDY

dnes složil druhou zkoušku ZOP

(zkouška ovladatelnosti psa) za krásných 99 bodů (max.100bodů)...koukněte, jakou měl krásnou bodovací kartu !

MOOOOC GRATULUJEME

a držíme palce na další pokořené výcvikové mety ! Více smajlíků ke stažení

23.7.2011

Kocourek  Miceš od naší kočičky Dixinky si užívá náležitý veget ve společnosti svých páníčků našeho synka Arnošta a jeho přítelkyně Alenky. Opravdu mu nic nechybí  

koukněte  

img_0014.jpg

 

9.7.2011

Dnešní 30st. vedro nás odpol. vytáhlo do lesa a pak na koupání do nádrže Dřínov. Dantík si to náležitě užíval....koukněte

dsc00651.jpg

 

6.7.2011

Panička mi dneska pošeptala do ouška, že mi na podzim chystá nevěstu....to víte, že jsem měl jako plemeník obrovskou radost, začal sem čuchat u auta, jestli mi jí z návštěvy nepřivezla s sebou...nooo zatím ne, ale prý se brzo dočkám....

Moje budoucí nevěsta se jmenuje AISHA HALI GALI, supr kamarádka, spolubojovnice na výstavách i na cvičáku. Chovatelská stanice ALISANTE plánuje na konec roku 2011 štěňátka a mojí maličkost si majitelka Bára Čadilová vybrala za tatínka štěňulí. Ani nevíte, jakou mi tím udělala radost, protože mi se s Aishou milujeme už nyní.

aisha-hg-5-2011.jpgAisha Hali Gali je výstavně i výcvikově velice úspěšná černoznakatá fenka.

Svod mladých: 5/2a/A3

Bonitace: 5/2a/A3,K1,S5/S   1.tř. chovnosti

Výstavy: VN, Výborná (28x), VD,CAJC,CAC-ČR (6x),CAC-D (3x),res. CAC-ČR (4x),res.CAC-D (3x),res.CACIB (3x)

Zkoušky:  ZOP,ZZO,ZPU 1,BH,FPR 1,FPR 2

Více o Aishince najdete na jejích stránkách  !

Již nyní můžete kontaktovat CHS ALISANTE !

 

img_8985.jpg

27.6.2011

Crosbík Kesidy pilně s páníčky trénuje, tentokrát vyrazil na stopičku, koukněte jak mu to šlo ! Díky Mirko a Stando, je fajn, že cvičíte, těšíme se na další zkouškový úspěch

100_1570.jpg