Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky z roku 2006

31. 12. 2006
31.12.2006
To nám takhle přišla smska,jestli nechceme jít na Silvestra na Točník, teda na procházku a tato nabídka přišla od Dany a Sidyho. Chlebíčky počkají, řekli jsme si a vyrazili na pochod, jsme teď trénovaní, takže by to neměl být problém. A nebyl. Jak jsme to prožili a co jsme všechno viděli se dočtete v sekci Začátky a Příhody a ve Fotogalerii najdete i fotky.
29.12.2006
Po včerejším výšlapu jsme to dneska z procházkami taky vymysleli. Hned po obědě nás přijel k nám do vesnice navštívit z vedleší vesnice Carleon Queen Elsa s paničkou a tak jsem mu ukázal náš procházkový lesík a pěkně jsme si spolu zaběhali a užili si ještě trochu sněhu. Odpoledne jsem zajel s paničkou navštívit Falca a Pavlu a spolu s nimi taky vyrazit na procházku. Domů jsme se vrátili až večer a já jsem byl černý jak ta tma okolo, hotové prasátko ze mě bylo. Doufám, že až se ráno probudím, budu už zase plavý hovík. :-)))
28.12.2006
Dnes jsme vyrazili s Dantesem a syny na společný výlet na hrad Hazmburk u Třebenic. Na výšlap nás pozvala Radka Jindráková z Brzáneckých vinohradů a tak jsme neodmítli a vyrazili. Více najdete v reportáži, která se usilovně připravuje a taky na fotkách, které se taky rychle zpracují na do fotogalerie přidají. Zhodnocení výletu ? Jedním slovem paráda !
24.12.2006
"Štědrý večer nastal..." Dantes ochutnal rybu i polévku, kousek cukroví a pod stromečkem našel uzené ucho a krásnou novou stopovačku. Ucho spořádal ještě v noci u sebe v boudičce a stopovačku vyzkoušel hned druhý den na procházce.
20.12.2006
Vůně jehličí se prolíná se sladkou vůní cukroví... Už přicházejí ty nejkrásnější svátky v roce. Spokojené Vánoce a šťastný nový rok Vám všem přejí Vendleráci a Dantes Gora Monte :o)))
18.12.2006
S velikým zármutkem oznamujeme, že v sobotu 16.12 odešla do psího nebe blonďatá Chelsea (Desiré). Bohužel nepřežila střet s vlakem. I za tu krátkou dobu co na světě pobyla přinesla svým majitelům hodně radosti. Byla to živá, veselá psí holčička, bezvadný parťák na procházky a veliká kamarádka
18.12.2006
Přidali jsme fotky z čekání na Mikuláše. Dantes to opravdu zvenku jistil, že chudák Ondra stále čekal, že přece jenom ten "Mikulda" s "Čertíkem" dorazí a bylo mu divné, že stále nic. Pak uviděl Dantese a řekl:" Konečně vím, proč stále nikdo nepřichází".
O víkendu jsme my velcí páníčci byli obhlédnout Paříž a Norinberg a s klidným srdcem jsme doma nechali Dantíka i s malými paníčky a babičkou. Hlídání bylo, po všech stránkách, zajištěno dokonale !

17.12.2006
Dnes je nám 9. měsíců. Takže Dantíku, hodně zdravíčka, stále tolik elánu a doufáme, že se ti u nás líbí. Přejí všichni ze smečky :o )))))))))
13.12.2006
Jelikož se nám opravoval na webu server,nemohli jsme aktualizovat. Co je tedy u nás nového ? Prožili jsme prvního Dantýskova Mikuláše, máme doma opravdu perfektního hlídače, každý večer se přesvědčujeme o jeho kvalitách.
Dneska se chystáme po 14 dnech opět na cvičák, jelikož minulý týden jsem po výletu do ZOO "lehla" s opravdu velkým nachlazením. Dantes, když viděl, že panička není zrovna fit, snažil se ty naše společné venkovní chviličky, kdy já jsem drkotala zuby, on nosil tu hadr, tu klacík, tu míček.....modré z nebe zatím nenašel :o))))) a pak spokojeně ležel na terase a čekal, až to panička zase trochu vypotí a půjde se na něj podívat. Fotky z vyhlížení Mikuláše přidáme do fotogalerie co nejdříve.

03.12.2006
Máme za sebou moc krásnou vycházku po Stromovce a po ZOO, adoptovali jsme další zvířátko......chcete-li se dozvědět, jaké to tam bylo, přečtěte si reportáž v sekci Začátky a příhody. Fotky najdete ve Fotogalerii.
30.11.2006
Cvičák..... dneska to bylo o hodně lepší než minule.
Až na malé vyjímky, kdy jsme cvik opakovali, jelikož s temperamentem Dantese se to napoprvé nepovedlo , tak to bylo fajn. Zkusili jsme si i kladinu a áčko, Dantes je na překážky hrrr, že ho musím trochu zpomalovat, ale jinak fakt dobrý. Aport drží i přes povel pusť :-))) u hovíků celkem málo vídaná činnost :-)))) Pak nám Jarka udělala přednášku, jak je dobré mít trpělivost a důslednost v nácviku aportu a pak jsme uháněli zpět k domovu. Byla jsem na Dantese pyšná, jelikož ukázal, že i se štěkáním na povel nemá problémy. Večer dostal dobrou baštu a ještě jsme si na zahradě pohráli. Těšíme se na neděli do ZOO.

24.11.2006
Přihlásili jsme se na výlet Hovíci jdou do ZOO, který pořádá Katka Houšková dne 3.12.2006, sraz je v 10,00 hod. u vchodu do Výstaviště, prochajda po Stromovce a pak ZOO,plánuje se prodloužení adopce psouna a možná i nová adopce vlka, teda pokud nás bude hodně, takže pokud máte někdo chuť a náladu, užít si krásný den ve společnosti hovíků a lidiček, informujte se na tel.č. Katky H. 721 550 197.Moc se těšíme !!
24.11.2006
Včera jsme byli na cvičáku....teď přemýšlím, má-li cenu to sem vůbec psát...ale asi jó
:-))))
Dantes byl totiž poprvé úplně mimo, jelikož se poprvé setkal s pachem budoucí hárající fenky.....čumák měl zabořený do země nebo někde v oblacích, sluch neměl žádný a ignoraci ve všech směrech uměl dokonale :-(((
Musím uznat, že totálně rozhodil nejen sebe, ale i mne. Během cvičení se to sice trochu zlepšilo, ale nebýt velké pomoci naší cvičitelky Markéty, asi bych to sbalila po pár minutách směrem k autu. Dodávala mi sílu a odvahu se s tím vyrovnat. Nakonec jsme všechno zvládli, dokonce jsme si pohráli s aportem a zase to byl můj starý, dobrý, známý Dantes.

23.11.2006
Přidán odkaz na hw slečnu - Santa Conny Gasko Prim, která nám dělala milou společnost v Milovicích u oběda, náš bramborák rychle vzala za svůj a dokonce neodmítla ani zeleninu. Vybíravá opravdu není :-))))
22.11.2006
Dantes je změřen a zvážen....64cm/34 kg.
Včera jsme byli venku, jdeme si po cestě a jelikož můj Dantes je velký temperament, tak jsme hodně cvičili, pak jsem mu vesele dala volno a on si to namířil přímo do křoví a vyrušil u toho koroptve. Což odvolání se zdařilo, vrátil se hned, ale v podobě obrovského bodláku, fakt, celý kožíček byl bodlák vedle bodláku, měla jsem co dělat to z něho aspoň z části vyčesat, dneska budem pokračovat a na té cestě mě už nikdo neuvidí, šli jsme zkoumat nové cesty v okolí a takhle to dopadlo :-))))

21.11.2006
Máme novou reportáž v sekci Začátky a příhody z páteční vycházky a v sekci Fotogalerie najdete i fotky. Dantesovi bylo v pátek osm měsíců a dostal plno pamlsků. Váhu a míru dodáme později.
16.11.2006
Jelikož se nám blíží prodloužený víkend a počasí je více podzimní než zimní, naplánovali jsme návštěvu Radky a její psí smečky v Brzáneckých vinohradech. Společně s námi pojede i Deny (Denzell), takže vyrazíme všichni uzdravit jednoho maroda a čím jiným se uzdravuje než pořádnou procházkou v přírodě ve společnosti bezva lidí a psů. Samozřejmě, že budeme fotit a v pondělí tu přibyde reportáž a fotky.
15.11.2006
Dnes jsme byli zase na cvičáku v Žižicích. Trénovali jsme aport a musím uznat, že to Dantesovi opravdu šlo, dokonce se nám společnými silami s Markétou podařilo Dantese naučit "pusť". Bylo tam tentokrát ale strašně moc lidí i psů, zaslechla jsem číslo 14, takže jsme společně rozhodli, že se rozdělíme na dvě skupiny a naše skupina tří hovíků a dvou berňáků bude chodit každý čtvrtek. Taky se tam trénovaly obrany, ale zatím jsme to nezkusili. Doufám, že pan figurant přijme pozvání i na nějaký čtvrtek do naší skupiny.
10.11.2006
Tak Vás tady vítáme " haťa,paťa" už v tom zase lítáme.... :-))) máme zde nové fotky, najdete je v sekci Fotogalerie...přejeme příjemnou zábavu.
7.11.2006
Přidána reportáž z výletu do Zlenic (sekce Začátky a příhody) a odkaz na Cranberry z Duhového kopce
6.11.2006
Zase mi tady přibylo pár reportáží z předchozích akcí, takže jukněte do sekce Výcvik a Výstavy a taky už se připravuje slíbená reportáž ze sobotního pochodu, ale panička to tam musí dávat postupně.
4.11.2006
Zúčastnili jsme se supr výletu do Zlenic a spolu s námi velká skupina lidiček a psů, byli jsme opravdu pro místní rarita, reportáž přidáme co nejdříve.
:-)))

03.11.2006
Dneska mi panička přidala nějaké moje příhody a na dalších pracuje, takže se přijďte zase k nám podívat, a nezapomeňte nám z Vaší návštěvy zanechat vzkazík .Děkujeme
:-)))

01.11.2006
Tak jste se konečně dočkali....jsou tady novinky z Dantíkova života. Omlouváme se, že to tak dlouho trvalo, ale o to hezčí z toho budete mít zážitek teď :-))) Od té doby, co jsme nemohli aktualizovat se toho událo více než dost. Napíši to tady jen ve zkratce a pokud budete chtít vědět a vidět víc, zajděte si do sekcí Začátky a příhody, Výcvik a Výstavy, Akce a taky se budeme snažit Vás brzo pozvat i do fotogalerie.
31.10.2006
Spuštěna nová verze stránek.