Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vycházka s Denym 20.9.2006

20. 9. 2006

VYCHÁZKA S DENYM - 20.9.2006

Byla sobota 20.9.2006 a my jsme vyrazili s Denym (Denzell Gora Monte) a jeho paničkou Vlaďkou na vycházku po Jeviněvsi, kde Deny se svojí smečkou bydlí. Jeho paníček je bratr mojí paničky, takže taková velká rodinka.
Vlaďka nám chtěla ukázat hezké okolí, vinice a Deny pyšně ukazoval, kudy šlape dnes a denně na vycházky. Vyzkoušeli jsme si i stopičky, brácha mi názorně ukazoval, že žádný sýr po něm nezůstane :-))) a já to vyzkoušel taky. Bylo to poprvé, co jsem zkusil stopu a až na jeden zapomenutý kousek sýra jsem všechny našel.
Pak jsme šlapali do místních kopců, potkali i jezdkyni na koni a za odměnu se nám ukázal i místní západ slunce…..jó jsme to ale romantici, co ?
Taky jsem zase pro změnu já ukázal Denymu, jak cvičím s paničkou běh na výstavním vodítku, trénujeme na mojí první výstavu, na kterou jsem se přihlásil do Milovic u Hořic. Brácha se přihlásil taky, ale jak se později ukázalo, pro jeho onemocnění se výstavy bohužel zúčastnit nemůže. Takže doufám, že to spolu zkusíme příště.
Pak jsme se pokochali krásným pohledem na vinice a s bráchou jsme se prolítali v kukuřici. Deny byl docela hamoun, nevím proč, ale nechtěl mi tu svojí dát , čert ví, co ho k tomu vedlo :-) Pak jsme se společně s Denym občerstvili u místní studánky a pak hurá z kopce dolů do vesnice. To jsme naše paničky trochu pozlobili, nechtělo se nám poslouchat, ale jen tady, voněli tam koně a to s námi dělalo divy.
Během cesty moje panička fotila a mladší paníček taky. Některé snímky jsou obzvlášť povedené :-)) Domů jsme dorazili celkem unavení. Byla to ale paráda, takhle se projít přírodou. Takže brácho, zase brzo dorazím
.