Jdi na obsah Jdi na menu
 


Setkání u bráchy Denyho (Denzella) 22.7.2006

22. 7. 2006

SETKÁNÍ U BRÁCHY DENYHO ( DENZELLA) - 22.7.2006

Měli jsme na sobotu domluvené setkání u brášky Denyho s jeho sestrou Merčou a naší paní chovatelkou Radkou, která nám přivezla průkazy původu.
Setkání se hned od začátku neslo v režii nás pesanů. Po uvítání nastalo bouřlivé řádění a dovádění, a myslím si, že jsme se vzájemně doplňovali. Jednou měla navrh Merča, pak já a jako vždy se k nám přidal i Deny. Naši páníčci si chtěli v klidu popovídat a sdělit si nové zážitky ze soužití s námi. Samozřejmě, že jsme u toho pod tím stolem nemohli chybět. Co kdyby si třeba stěžovali ? Nestěžovali, měli na tvářích jen samý úsměv a chvílemi mezi řečí hlídali stůl a nápoje na něm, jelikož naše účast pod stolem byla vždy ve třech, a to se vždycky omylem strčí do toho druhého, né ?
Pak přišla panička od Denyho se spásným nápadem udělat nám v lavoru bazén ! Jakou jsme všichni měli radost můžete vidět na fotkách. Tady jen dodám, že každou chvíli se voda musela dolít, jelikož jsme stále hledali něco na dně, teda hlavně my s Merčou, Deny se coby hostitel choval vzorně, nechal nás hosty pořádně si užít a pak nakonec to šel okouknout také.
Když páníčci usoudili, že nám bude lépe na zahradě, přesunuli ten svůj debatní kroužek tam. Ale … držení stolu na trávě bylo ještě více obtížnější než v pergole. Takže na stole zůstala jen mísa se zeleninou a ostatní skleničky si každý musel držet sám…vypadalo to komicky…jako by páníčci měli strach, že jim to „moc dobré“ pití někdo sebere. A přitom to bylo hlavně a jen kvůli nám :-))
Pak měl zase spásný nápad páníček od Denyho, rozhodl se, že ukáže Merče, jaké je to prima v bazénu. Vzal si jí tedy do náruče a jako správnou slečnu, která by se měla nosit na rukou, donesl jí až do bazénu. My to s bráchou viděli a jak jsme na ní zírali opět uvidíte na fotkách. Jasně, že já „kachna“ jsem u této zábavy nemohl chybět a koukat ze břehu mě vážně nebaví, tak jsem se pořádně rozeběhl a hop…skočil jsem si jednoho supr placáka. Jak nás tak s Merčou viděl Deny, nezůstal pozadu a hodil si jednu krásnou koupel s námi.
Pak jsme si ještě pořádně pohráli a najednou bylo odpoledne fuč a páníčci rozhodli..jede se domů.Tak jsem poděkovali Denymu za bezva den, hostitelům též a upalovali jsme domů. Tam jsem si ještě pěkně zaběhal po zahradě a když jsem v kotci uléhal, byl jsem fakt dost unavený.Ale byl to bezva den, který si musíme brzo zopakovat. A panička říkala, že se chystá setkání na Benecku s dalšími Goramonťáky, tak se máme všichni zase na co těšit.