Jdi na obsah Jdi na menu
 


MVP Mladá Boleslav 02 09 2007

2. 9. 2007

MVP   Mladá Boleslav  2.9. 2007

Opět jsme vyjeli na výstavu, tentokrát zase do Mladé Boleslavi. Počasí bylo vyhovující, po úvodních formalitách ( veter. prohl.,katalog) jsme našli náš kruh č. 27 a ubytovali se. U kruhu už byli naši kamarádi Alena s přítelem a jejich hovík Ben z Lavandule. Pak dojeli Radka s manželem a jejich Bee-Bee z Brzáneckých vinohradů a taky Markéta s JoyCranBerry z Budské samoty i s rodinkou. 

Po úvodním seznámení se s kruhem, kdy Dantes opravdu důkladně vše očichal a zkontroloval....už jsem si zvykla, že to dělá opravdu pečlivě :-)) jsme šli čekat mimo kruh. Výstava začala.....

Ve třídě mladých tentokrát soutěžil náš kamarád Ben z Lavandule a jako konkurenci měl ještě plaváka Droopyho Gold Premio. Kluci se chovali jako profíci a tak ukazovali vše jak má být. Měli jsme velkou radost, jelikož vyhrál Ben z Lavandule - V 1 CAJC....gratulujeme.

Pak přišla řada na nás. V mezitřídě na nás čekala čtyřčlenná konkurence. Musím hned úvodem říct, že Dantes mi udělal radost, krásně ukázal zuby a to i tak, že si pan rozhodčí Bojan Matakovič z Chorvatska sám sáhnul do tlamy :-)), pak vydržel krásně v postoji, a  nakonec i běh se povedl. Měli jsme oba dva z toho moc dobrý pocit...no asi spíš já, Dantíkovi je to asi jedno, hlavně že je zábava :-))) Pak jsme běhali všichni dokola a pan rozhodčí se rozhodoval...no těch koleček bylo docela dost, asi to byla opravdu těžká volba :-))) Nakonec na nás vyšlo čtvrté místo a známka VD 4. Jelikož jsme měli ten pocit, jak jsem již psala, tak jsme to vzali vesele, i když nás to někde v koutku dušičky mrzelo...

Čekali jsme na výstavu hw fen, kde jsme měli svá želízka v ohni....jak se říká :-)) Nejdřív nám v dorostu udělala svou krásně vyběhanou VN 1 radost Berrynka s Markétou a pak i Jirka s Bee-Bee v třídě otevřené získali V 1 CAC a res. CACIBA. Více se dočtete na jejich stránkách !!

Poté jsme ještě v areálu výstaviště vyreklamovali kožené vodítko a upalovali domů. Výstava se nám líbila a gratulujeme všem, kteří se zúčastnili a vyhráli...a nejen jim :-)) Děkujeme všem, kteří nám drželi palce a doufáme, že jsme je naší VD 4 nezklamali :-)) 

Pořadí v mezitřídě :

V 1 CAC - Dawson z Julinčina údolí - plavý

V 2,res. CAC - Cyrol Bukový háj - čzn

V 3 - Alan od Vltavského jezu - čzn

VD 4 - Dantes Gora Monte - plavý

VD 5 - Monty Plavý vítr - plavý

Posudek v originále :

1,5 year old, correct type,good head expression, front could be better, upright in shoulder, topline should be straighter.

very good 4

Pokus o přeložení: :-)

1,5 roku starý (chybí mi tu "pes"), správný typ, dobrý výraz hlavy

(podle mě by tu mělo být "správný" nebo "hezký" výraz .... ), předek by

mohl být lepší (to jako karoserie na motoru nebo jak??? myslím, že

myslel hrudník nebo tak něco...), vzpřímený v rameni (tomu nerozumím...

jako že má moc rovný rameno nebo špatný úhlení? nebo jak? ), hřbet by

mohl být rovnější.

Každý kdo umí anglicky, nechť si sám přeloží a porozumí, my se opravdu snažili :-)) 

Fotky i posudek najdete zde