Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stopařský seminář - Hoření Paseky 18.4.2014- 20.4.2014

 

18.4.2014 - 20.4.2014

Stopařský seminář - Hoření Paseky

Opět jsme vyjeli s naší Enninkou za dalšími zkušenostmi ze stopařské práce. Jako i vloni jsme rádi přijali pozvání manželů Pospíšilových (CHS Amijon Star) ke strávení velikonočního víkendu v partě stejně zapálených lidiček a užili jsme si to opravdu náramně. S sebou jsme tentokrát vzali Lindu a synka Dantíka - Barda DA, kteří jsou na stopy moc šikovní a učenliví. Bylo nám opravdu fajn. Počasí jak na objednávku, plno zajímavých stop a v sobotu krásný zábavný večer, na kterém jsme do tomboly vybrali i finanční příspěvek na OS Toulavé tlapky ! Mirek Pospíšil (mistr světa ve stopování) se nám věnoval s max. pozorností, dostali jsme i teoretickou "nalejvárnu" do hlaviček psovodů a pak jsme si to mohli vyzkoušet v praxi s našimi chlupatými zlatíčky. Byla tam i zahraniční účast psovodů ze Slovenska, se kterými jsme si také moc dobře rozuměli. V neděli jsme si mohli zkusit i obrany, které nám zajistil Mirek s figurantem. Též jsem nabídla i něco ze svého klubového ranku a tak si zájemci mohli vyzkoušet i povahový test, potěšil nás i zájem slovenských kamarádů si ho vyzkoušet a zajímal nás i jejich názor.

Enninka i Bard jsou kamarádi jedna radost a tak jsme kromě cvičení dělali procházky do okolí a užívali jsme se navzájem !

Všem moc děkujeme za příjemně strávený čas a těšíme se, že si to zase brzy zopakujeme ! Máme plno motivace do stopování a už zase pravidelně stopujeme ! FOTKY